Szukajmy w modlitwie tego,
co uważamy za niemożliwe
dla naszych własnych sił,
i trwajmy w duchu wiary

św. Rafał Kalinowski

Ogłoszenia 23.04.2023 r

22 kwietnia 2023

III Niedziela Wielkanocna
22 kwietnia 2023 r

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny zachęcamy do codziennego czytania i rozważania Słowa Bożego, by jeszcze bardziej poznawać Historię Naszego Zbawienia.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania. Módlmy się by z naszej parafii Pan wzbudził powołania kapłańskie i zakonne. Taca na WSD.

3. Jutro Uroczystość św. Wojciech Głównego Patrona Polski. Msze św jak w dzień powszedni.

4. We wtorek św. Marka Ewangelisty – to dzień imienin naszego ordynariusza ks. bp. Marka Solarczyka, pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

5. Po następnej Niedzieli rozpoczyna się maj Nabożeństwa Majowe w dni powszednie o 1830, a w Niedziele i Uroczystości o 1730.

6. W następną niedzielę 30 kwietnia rodzina chorej Mai będzie zbierać do puszek ofiary na Jej leczenie.

7. ks. Wojciech Dobczyński organizuje wyjazd Słynne Sanktuaria Europy w dniach 24.06 – 02.07 br. – szczegóły w gablocie.

8. Trwa peregrynacja obrazu Matki Bożej po rodzinach naszej parafii chętni nadal mogą zgłaszać w zakrystii chęć goszczenie obrazu w swoim domu. Są wolne terminy w kwietniu. Postarajmy się by obraz Matki Bożej nawiedził jak najwięcej naszych rodzin w parafii – mamy o co prosić i za co dziękować.

9. Do końca kwietnia trwają zapisy na pielgrzymkę do Fatimy, plan na stronie parafii.

10. W prasie katolickiej jak zawsze ciekawe artykuły: w GOŚCIU – znane osoby z mediów dzielą się świadectwem obecności Słowa Bożego i jego przemieniającej mocy w ich życiu.

11. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

Copyright © 2023