Szukajmy w modlitwie tego,
co uważamy za niemożliwe
dla naszych własnych sił,
i trwajmy w duchu wiary

św. Rafał Kalinowski

Ogłoszenia 07.11.2021 r

7 listopada 2021

XXXII Niedziela Zwykła

07 listopad 2021 r

1. Rycerze Kolumba w Radomiu zapraszają wszystkich mężczyzn, aby modlić się w „ Męskim Różańcu” za zmarłych z naszych rodzin, za Ojczyznę i za Kościół w Polsce. Modlitwa odbędzie się dziś 7 listopada br. w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Radomiu na osiedlu Pierwsze Południe. Rozpoczęcie Mszą św. o godz.1500,o godz.1600
Konferencja z modlitwą różańcową z zawierzeniem Matce Bożej.

2. W następną niedzielę zbiórka do puszek na dzieło Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

3. We wtorek nasze parafialne JERYCHO zapraszamy do modlitwy.

4. W czwartek 11 listopada Rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszej ojczyźnie i nie zapomnijmy wywiesić flag w barwach narodowych.

5. Od poniedziałku Msze św. W dolnym kościele. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramenty po Mszy św. o 1800 jak w każdy czwartek. Niech to będzie czas naszego wyciszenia i modlitwy.

6. Rodzicom dzieci które w tym roku przystąpiły do I komunii św. i które przeżywały rocznicę jeszcze raz dziękuję za złożone ofiary. Z tych pieniędzy zostały odnowione: monstrancja z dolnego k-ła, puszka do udzielania komunii i patena oraz wymieniony sprzęt tzn. mikrofony bezprzewodowe 4 kanałowe oraz mikser na chór by nagłośnić osoby śpiewające z niego.

7. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli zorganizować i przeżyć Jerycho Rodzin i wizytację kanoniczną w naszej parafii oraz wszystkim którzy trwali na modlitwie.

8. W zakrystii są do nabycia kalendarze Caritasu.

9. Zachęcamy do czytanie prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” – polecamy szczególnie opowieść o niezwykłym małżeństwie – Józefinie i Emilu Mikach, którzy 80 lat temu za miłość do Polski zapłacili najwyższą cenę.
Jest również „Niedziela” i są nowe „Miłujcie się” oraz jest nowy listopadowy numer „Iskierek”
10. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

Copyright © 2022