Szukajmy w modlitwie tego,
co uważamy za niemożliwe
dla naszych własnych sił,
i trwajmy w duchu wiary

św. Rafał Kalinowski

Ogłoszenia 01.05.2022 r

30 kwietnia 2022

III Niedziela Wielkanocna
01 maja 2022 r

1. Wczoraj dzieci kl. III przeżywały swoją I Komunię św. Serdecznie dziękuję rodzicom dzieci za dar ołtarza w wysokości 2000 zł. Dzieci mają przez tydzień „Biały Tydzień” o 1800.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Nabożeństwa Majowe. U nas w dni powszednie o 1830, a w niedziele i uroczystości o 1730.

3. W najbliższą sobotę o godz. 1000 dzieci kl. IV przezywać będą rocznicę I Komunii św.
4. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w I-szy piątek dzieci kl. IV i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania od godz. 1700

5. W poniedziałek święto flagi nie zapomnijmy wywiesić flag w barwach narodowych, niech to będzie wyrazem patriotyzmu i przywiązanie do Ojczyzny.

6. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. jak w każdą niedzielę.

7. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza dzień modlitw za powołanych i o nowe powołania do służby Bożej – taca na WSD. Dlatego taca gospodarcza będzie 15 maja.

8. W piątek 6 maja swoje imieniny obchodzą s. Judyta – zakrystianka i p. Filip – organista, pamiętajmy o nich w swoich modlitwach.

9. Zachęcamy do czytanie prasy katolickiej w „Gościu” – o nabożeństwie majowym, z którego można dowiedzieć się kto i kiedy je wymyślił, dlaczego głównym elementem jest Litania Loretańska oraz dlaczego to maryjne nabożeństwo odprawiamy właśnie w maju.
Jest również „Niedziela”, „Miłujcie się” i „Iskierek św. Rafała”.
10. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

Copyright © 2022