Szukajmy w modlitwie tego,
co uważamy za niemożliwe
dla naszych własnych sił,
i trwajmy w duchu wiary

św. Rafał Kalinowski

Ogłoszenia 14.11.2021 r

13 listopada 2021

XXXIII Niedziela Zwykła

14 listopad 2021 r

1. Dziś zbiórka do puszek na dzieło Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2. W następną niedzielę taca na WSD. A u ojców Bernardynów o 1100 Msza św. w int. radomian walczących i poległych w obronie Lwowa 1918 r. Nazwiska poległych są na plakacie w gablocie.

3. 21 listopad to ostatnia niedziela roku liturgicznego Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, jest to święto patronalne Akcji Katolickiej zapraszamy na Msze św. o 1230 w intencji parafialnego oddziału AK.

4. Również za tydzień tj. 21 listopada po Mszy św. o 930 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. S. Agnieszka prosi by mieć ze sobą smartfon z dostępem do internetu.

5. W sobotę 20 listopada nasza parafialna Uroczystość Św. Rafała Kalinowskiego patrona naszej parafii Msze św. o 700, 930 i 1800 to główna Msza św. Słowo boże skieruje do nas dyrektor Caritas naszej diecezji ks. Damian Drabikowski.

6. Rodzicom młodzieży, która w tym roku przystąpiła do bierzmowania dziękuję za ofiarę która została przeznaczona na zakup dwóch obrusów na ołtarz.

7. W zakrystii są do nabycia ostatnie już kalendarze Caritasu.

8. Zachęcamy do czytanie prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” – dlaczego pap. Ustanowił Dzień Ubogich i co z tego wynika dla nas, oraz o czczonym nie tylko w Wilnie obrazie Matki Boskiej Ostrobramskiej.
Jest również „Niedziela” i są nowe „Miłujcie się” oraz jest listopadowy numer „Iskierek”

9. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

Copyright © 2022