Szukajmy w modlitwie tego,
co uważamy za niemożliwe
dla naszych własnych sił,
i trwajmy w duchu wiary

św. Rafał Kalinowski

>OGŁOSZENIA 18.10.2020 r

24 października 2020

XXIX Niedziela Zwykła
18 października 2020 r

1. Dziś na Mszę o 930 zapraszamy kandydatów do bierzmowania a po niej spotkanie formacyjne.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień misyjny. W swoich modlitwach pamiętajmy o osobach pracujących na misjach.

3. W miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele nabożeństwo codziennie o 1715 (w niedzielę również). A w piątki przed różańcem o 1650 będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

4. W każdą niedzielę po Mszy będziemy śpiewać Suplikacje prosząc Boże Miłosierdzie o ustanie epidemii, zdrowie dla chorych i siłę dla medyków.

5. Rozpoczęły się prace związane w odnowieniem figurki stojącej przy wejściu na plac kościelny. Przewidziany koszt to 6 tys. zł.

6. Można już zamawiać intencje na drugie półrocze 2021 r i wypominki roczne i jednorazowe.

7. W poniedziałek grupa pielgrzymkowa poprowadzi różaniec zapraszamy wszystkich pielgrzymów i nie tylko. Pieniądze z tegorocznych zbiórek na przygotowanie pielgrzymki zostały przeniesione na przyszły rok.

8. W prasie katolickiej jak zawsze ciekawe artykuły, dziś w „Gościu” – o budowaniu wspólnoty parafialnej, jej zadaniach ewangelizacyjnych oraz najważniejszym wyzwaniu duszpasterskim po pandemii – mówi ks. Wiesław Kamiński; za bardzo
skupiamy się na formie, zapominając, czym Komunia tak naprawdę jest oraz że nie ma Komunii bez Eucharystii. Jest również „Niedziela”.
9. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

Copyright © 2021