MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta:
7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00.

Dni Powszednie:
7.00
17.30
18.00
Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.15

Każdy czwartek:

18.30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu

Kontakt

723 335 444

kontakt@swrafal.radom.pl

Szukajmy w modlitwie tego,
co uważamy za niemożliwe
dla naszych własnych sił,
i trwajmy w duchu wiary

św. Rafał Kalinowski

„Pamięć o godzinie naszego powołania, to w istocie pamięć o tym momencie naszego życia, w którym spoczęło na nas szczególne spojrzenie Jezusa. On na nas spojrzał i zaprosił, by pójść za Nim.” /Papież Franciszek/

Jubileusz ślubów zakonnych to niewątpliwie szczególny dzień. Mogliśmy się o tym przekonać świętując wraz z s. Kingą jubileusz 25-lecia jej ślubów zakonnych. W niedzielę 16 czerwca na mszy świętej o 12:30 dziękowaliśmy Panu Bogu za dar życia zakonnego, a w sposób szczególny za posługę siostry w naszej parafii. Eucharystii przewodniczył oraz homilię wygłosił ks. dr Maciej Korczyński – ojciec duchowny sióstr. Wsród uczestników liturgii były siostry ze zgromadzenia św. Michała Archanioła z innych domów zakonnych.

Siostrze Kindze dziękujemy za każde dobre słowo, uśmiech, za opiekę nad dziećmi (szczególnie scholankami) oraz za dawanie świadectwa wiary i głoszenie Ewangelii wśród dzieci i młodzieży każdego dnia.

Dołączając do życzeń wypowiedzianych przez przedstawicieli różnych grup parafialnych oraz wyśpiewanych przez scholę dziecięcą oraz scholę 30+ życzymy błogosławieństwa Bożego na kolejne lata posługi, samych dobrych ludzi wokół, nieustającego uśmiechu oraz dalszego prowadzenia Ducha Świętego.

 

/Fot. P. Potrzebowski/

Copyright © Parafia Świętego Rafała Kalinowskiego w Radomiu | 2018